Kurumsal Kimlik Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Teknoloji ile dünyanın tanışmasından sonra internet ortamında bir çok kolaylıklar ortaya çıkmıştır. Firmaların internet ortamında reklamı oluşturmak bir grafik tasarım işidir. Grafik tasarım çalışmaları bilgisayar platformu içerisinde tanıtım ve anlatım sağlayan görsellerin oluşturulması işlemidir. Kısaca teknolojinin içerisine sanatsal donuşlar katarak özel ve etkileyici bir görsellik çalışmasıdır.

Grafik işlerini yapabilmek için grafik tasarım bölümlerinden mezun olmak ve grafik tasarımı konusunda oldukça gelişmiş olmak gerekmektedir. Tasarım çalışmalarında bilgi kadar önemli bir diğer unsur ise hayal gücüdür. Ülkemizde faaliyet gösteren tüm büyük ve küçük firmalar, dernekler, kuruluşlar, kamu kurumları, spor kulüpleri ve iş merkezleri gibi yerlerin kendisine özgü logoları ve reklam tasarımları yapılmaktadır.

Grafik Tasarımının Önemi

Firmalar grafik çalışmalarını yaptırırken genellikle kurumsal kimlik çalışması olarak yaptırmaktadırlar. Kurumsal kimlik çalışmaları içerisinde Logo tasarımı, web site tasarımı, kartvizit tasarımı, el broşür tasarımı ve katalog tasarımı şeklinde toplu bir çalışma ile yaptırmaktadır. Firmamız bünyesinde tüm grafik çalışmaları profesyonel programlar ve profesyonel ekibimiz eliyle yapılmaktadır.

Kişilerin kendilerine özgü renkler, tasarımlar, ve talepler doğrultusunda etkili bir şekilde insanlara tanıtım yapma imkanı sunmaktayız. Firmalara özel logo dizayn ve tasarım çalışması yapmaktayız. Logo bir firmanın her alanda etiketi olduğu için çok özel ve firma direkt olarak tanınmasını sağlayan bir şekildir. Firmalara özel tasarımları logo tasarımı gibi kartvizit tasarımları yapılmaktadır. Kartvizitler genellikle firmanın logo tasarımı ve renk kombinasyonu doğrultusunda özel tasarlanmaktadır.

Reklam Açısından Kullanılan Grafik Tasarım

Herhangi bir duyuru, reklam, indirim, toplantı ve etkinlik reklamları için firmalar genellikle broşür tasarım çalışması yaptırarak reklam duyurularını yapmaktadırlar. Broşür tasarımı içeriğine göre tasarımcının yeteneği ve müşteri talebi doğrultusunda insanlara vermek istediği mesajı tam anlamıyla verecek şekilde tasarlanmaktadır. Broşür çalışmasının kalitesi ve görsel mesaj gücü ne kadar güçlü ise insanlar üzerindeki etkisi de oldukça fazla olmaktadır.

Büyük firmalar tanıtım ve ürün reklamları için özel tasarlanmış kataloglar tercih ederler. Boy ve katalog çeşitlerine göre talep edilen özellikler doğrultusunda tasarımcılarımız her sayfa için özel tasarım çalışması yapmaktadırlar. Katalog çalışmaları diğer grafik çalışmalarına göre biraz daha zor ve zaman alabilen grafik çalışmalarıdır.

Hizmetlerimiz Bizim Çalışmalarımız

Dmr Yapı

Dmr Yapı

E-Ticaret Sosyal Medya Grafik Tasarım Web Tasarım Dijital Pazarlama SEO

Oniksa

Oniksa

E-Ticaret Sosyal Medya Grafik Tasarım Web Tasarım Dijital Pazarlama SEO

Değirmen oyuncak

Değirmen oyuncak

E-Ticaret Sosyal Medya Grafik Tasarım Web Tasarım Dijital Pazarlama SEO

Grafik Tasarım İle İlgili Tüm İhtiyaçlarınız için Bize Ulaşın Kartvizit Firmanızın Kimliğidir. Tum Tasarımlarınız için ulaşın