Web Sitesi Tasarımı Web Tasarım

Web Tasarım

Tasarım çalışması olarak yapılan ve bütün kuruluşların sahip olması gereken web siteleri grafik tasarımcılar tarafından tasarlanarak web yazılımcılar tarafınsan yapılan firmaların internet ortamındaki kapısıdır. Ülkemizde her kurum kuruluşun sahip olduğu web siteleri her kuruluşa özel tasarlanmaktadır. İnternet ağı ortamında kuruluşun tanıtımı olarak kullanılan web siteleri günümüzde hayatı kolaylaştıran bir kolaylık olarak görülmektedir.

İnternet hayatının artması firmaların reklam alarak ön planda olmasını sağlayan web siteleri aramalarda ilk sıralarda çakması büyük önem taşımaktadır. Web yazılımcıların özel kodlar kullanarak sitenin dinamik yapısını yapmadan önce web tasarımı ve görselliği için tasarımcılarımız siteyi tasarlamaktadır.

Web Tasarımın Amacı

Her geçen gün web site tasarımları daha özel farklı tasarımlarla karşılaşmaktadır. Web tasarım çalışmasında firmanın logosu, firmanın tanıtımı, firmanın faaliyetleri, firmanın vermiş olduğu hizmetleri ve iletişim bilgileri gibi firmaya özel bilgilerin yer aldığı bir tasarım oluşturulmalıdır.

Firmanın ciddiyetini ve müşteriye verilen güveni destekleyen web sitesi hizmeti ir firma için oldukça önemli bir gereksinimdir. Son yıllarda çıkan yasa ile bütün ticari faaliyet gösteren firmalara zorunlu web sitesi temin etmeleri istenmiştir.  Tasarım firmamız bünyesinde bulunan profesyonel ekibimiz sayesinde dilediğiniz tasarımları en kısa sürede firmanızın reklam yüzü olarak hizmetinize sunmaktayız. Web tasarımına sahip olan bir firmanın başarısı diğer web siteye sahip olmayan firmalara göre çok daha fazla görülmektedir. Firmalar web sitesi ile tanışmadan önce sadece kendi bölgeleri üzerinde faaliyet gösterirken web sitesi sayesinde dünyanın her noktasında faaliyet göstermektedirler.

Web Tasarım Sayesinde Kazanılan Etkileşim Oranı

Web tasarım bölümleri son yıllarda liselerde ve üniversitelerde özel bölümler üzerinden eğitim öğretim alanına girmiştir. İlgili bölümlerden mezun olan öğrenciler tasarımcı olarak meslek sahibi olmaktadırlar. Web tasarımı özel tasarım programları üzerinden ve grafik programları üzerinden tasarlanmaktadır.  Firmanızın Kurumsal Kimlik, Seo, Google Adwors, Fotoğraf tasarımları gibi tüm özellikleri web site üzerinden kontrol edilmektedir. Web Site tasarımında en önemli unsurlar;

 • Sitenin renk seçimi
 • Yazı font ve boyutu
 • Tasarım düzenlemesi
 • Özel grafik çalışmalarının kalitesi
 • Kolay kullanım sağlaması
 • İçeriklerinin sadelik
 • Net bilgiler içermesi
 • Site haritası
 • Video kalitesi
 • Resim kalitesi
 • Teknolojik yazılımları desteklemesi ve mobil platform uyumluluğudur.

Hizmetlerimiz Bizim Çalışmalarımız

Dmr Yapı

Dmr Yapı

E-Ticaret Sosyal Medya Grafik Tasarım Web Tasarım Dijital Pazarlama SEO

Oniksa

Oniksa

E-Ticaret Sosyal Medya Grafik Tasarım Web Tasarım Dijital Pazarlama SEO

Değirmen oyuncak

Değirmen oyuncak

E-Ticaret Sosyal Medya Grafik Tasarım Web Tasarım Dijital Pazarlama SEO

Her İşletmenin Bir Web Site Olmalı Sizde İnternet Ortamında Firmanızı Tanıtın